Hakkımızda

Cet Group İlaçlama

Deneyimli ve uzman kadrosuyla (Ziraat Mühendisleri kontrolünde) 2003 yılından itibaren hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimize en iyi şekilde, ilaçlama sistemini uygulamayı amaç edinmiştir. Tüm Yürüyen, uçan haşerelere ve kemirgenlere karşı mücadele verirken, Dünya Sağlık Örgütü (W.H.O), Amerikan Çevre Koruma Teşkilatı (Environmental Protection Agency E.P.A) ve T.C. Sağlık Bakanlığı'nın normlarına göre sınıfının en etkilisi ve en kalitelisi, doğayı kirletmeyen, leke ve koku yapmayan orta ve az toksit pestisitler ile ve teknik donanımla konusunda son derece uzman olan proefsyonel ilaçlama kadrosu ile hizmet vermektedir.

Tüm dünyada hizmet kalitesinde, koşulsuz memnuniyet ve verimliliğe ulaşılmaya çalışıldığı günümüzde Cet Group tüm bilgi ve tecrübe birikimini ülkemiz seçkin kuruluşu tesisiniz yönetimi ile paylaşmak istemektedir.

Müşteri beklentilerine, hızla cevap veren, ülkemizin hizmet sektöründe önde gelen kuruluşlarına hizmet vermekte olan Cet Group, firmanıza aşağıdaki çok önemli konularda verimli ve kaliteli hizmet vermeyi taahhüt eder.

-Garantili hizmet performansı.
-Personel seçiminde detaylı öz geçmiş incelenmesi.
-Uzman kadromuz tarafından periyodik olarak verilecek tesisinizde çalışacak personelimize yönelik işbaşı ve sürekli eğitim programları,
-Sektörün ön gördüğünden daha yüksek Mali Mesuliyet sigortamızın olması.